Hakkımızda

ARGEKİM TEKSTİL KİMYA SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.

2012 yılında başladığımız iş hayatımızda; İş hayatının üç ana prensibinden olan dürüstlük, güven ve cesaret ilkelerini ön planda tuttuk. Basamakları geride bırakarak sabırla geleceğe doğru tırmanıyoruz.

MOYPACK olarak ; geleceğin ürünlerini yaratılmasındaki rolümüzün getirdiği sorumlulukların bilincindeyiz. Ülkemiz her sektörde olduğu gibi ambalaj ve torba sektöründe ancak karşılıklı güven ve dayanışma ile yükselebilceğini biliyoruz. Bugün Nonwoven sektörünün , her biri geri dönüşüm teknolojisinin ihtiyacı olan ürün kalitesi ve çeşitliliğini eksiksiz olarak müşterilerimize sunarak geleceğe güvenle bakıyoruz. Bu çeşitliliği sunarken de insan sağlığını ve konforunu her zaman en üst seviyede gözetiyoruz.
Bu anlayışla 2012 yılından itibaren 1600 m2 kapalı depo ve 6500 m2 fabrika alanı ürün çeşidi ve yakın müşterisine Dünyaya hizmet vermenin sorumluluğuyla çalışmalarına devam etmektedir.

Kendimizi topluma karşı sorumlu hissediyoruz yalnızca eğitim ve çevre anlamında da topluma katkıda bulunmayı kendimize görev biliyoruz. Çünkü gönülden inanıyoruz ki; en iyi yatırım geleceğe yapılan yatırımdır ve kalkınma eğitimli vatandaşlar sayesinde olur.

 Çevreye karşı duyarlıyız, doğal kaynakları arttırarak toplumun yararına sunuyoruz. Biz, ARGEKİM olarak müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltecek yaşam sağlığı işlevsel ve estetik bağlamda birebir örtüşen güvenli ürünler üretmeye devam edeceğiz. Her girişimimizde, insanoğluna olan bağımlılığımızı sürdüreceğiz.

Biz İnsanların yaşam kalitesini güzelleştiriyor ve onlara ekolojik ürünler sunuyoruz.